Přeskočit na hlavní obsah

Jsme české řeznictví pro všechny, kteří chtějí kvalitu. Víme, na čem vám záleží, proto u nás hraje prim českost, čerstvost, férovost a řemeslo. Čerstvé maso pro vás každý den v našich prodejnách připravují zkušení řezníci.

Čerstvé maso v naší nabídce odebíráme z prověřených českých chovů. Dbáme nejen na čerstvou a širokou nabídku, ale vybíráme vždy jen nejvyšší kvalitu masa s garancí českého původu. Nabízíme naše vlastní výrobky podle Novákovy receptury. Ale podporujeme také další českou výrobu, takže u nás můžete ochutnat tradiční produkty od malých výrobců a farmářů.

Na českém trhu jsme již od roku 1994.

Proč české maso

České chovy musí splňovat velmi přísná kritéria. Přísnější než v některých přilehlých evropských státech. Navíc, díky léty ověřené spolupráci s lokálními chovy je pro nás snazší pohlídat si kvalitu masa i jeho cestu na pulty. Nevozíme maso přes půl Evropy, ale jen pár kilometrů po České republice a můžeme na něj pečlivě dohlédnout. Závoz masa k nám na prodejny jezdí vždy ráno. Díky tomu ho můžeme zpracovávat opravdu čerstvé. Každý den.

Produkty

Jiný kraj, jiné chutě

Vnímáme okolí našich prodejen a víme, že každý kraj má svá specifika.

Proto pečlivě vybíráme šikovné lokální dodavatele, kteří sdílí stejnou filozofii jako my a pro něž je také důležitá česká kvalita, čerstvost a poctivé řemeslo.

Naši dodavatelé
 

Pršutérie Chovaneček

PŘÍBĚH DODAVATELE

V prostředí českého středohoří ve vesničce Hlinná vzniká od roku 2013 kvalitní pršut, jež je symbolem rodinné Pršutérie Chovaneček. Řemeslo, práce a zapálení pro věc se v rodině Vlastimila a Tomáše, prvních českých specialistů na výrobu pršuta, dědí už třetí generaci. Rodina Chovanečků vše dělá poctivě a od píky, proto se starají nejen o pršutérii, ale i o vlastní farmu. Kvalitu jejich výrobků potvrzují získaná odborná ocenění.

Masu vládnou řezníci

Připravit čerstvé maso k prodeji není jen tak. Je to vlastně pěkná dřina! Brzy ráno, v době, kdy většina z nás ještě v klidu spí, jsou naši řezníci už v plném zápřahu. 

Seznamte se

Kde nás najdete

Novák - řezník a uzenář má prodejny po celé České republice, ve velkých i menších městech. Nyní působíme v celkem 59 prodejnách. Nejčastěji nás najdete jako oddělená řeznictví v prostorách supermarketů, ale i jako samostatné prodejny.

Seznam prodejen