Přeskočit na hlavní obsah

To nejlepší máme hned za rohem!

Kvalita je alfou a omegou všeho, co děláme. A protože vám, našim zákazníkům, nasloucháme, spojujeme se s těmi, jejichž produkty máte rádi. V našich prodejnách proto nenajdete vždy zcela stejnou nabídku, přizpůsobujeme ji totiž místní poptávce v duchu hesla „jiný kraj, jiná chuť“. 

Místní kvalitu seženete i na e-shopu

Výrobky od vybraných dodavatelů seženete i v našem e-shopu. Právě rozvážíme po Praze a blízkém okolí.

Podívejte se, jesli jezdíme právě k vám.

Do e-shopu

Uzeniny Sláma

Uzenářství Sláma zásobuje hned několik našich prodejen po celé republice. Již více než 100 let si hýčká rodinnou řemeslnou tradici a své bohaté zkušenosti předává z generace na generaci. Tajemství jejich lahodných produktů se skrývá nejen v unikátních recepturách po předcích, ale také v používání moderní techniky. MILAN&MILAN SLÁMA, otec a syn  jsou současnými majiteli firmy SLÁMA, s.r.o. a  úspěšně pokračují v rodinném podnikání  a zvou vás, společně s námi, na poctivé české uzeniny, masa, paštiky, točené salámy a další masné výrobky té nejvyšší kvality.

 

Pršutérie Chovaneček

V prostředí českého středohoří ve vesničce Hlinná vzniká od roku 2013 kvalitní pršut, jež je symbolem rodinné Pršutérie Chovaneček. Řemeslo, práce a zapálení pro věc se v rodině Vlastimila a Tomáše, prvních českých specialistů na výrobu pršuta, dědí už třetí generaci. Rodina Chovanečků vše dělá poctivě a od píky, proto se starají nejen o pršutérii, ale i o vlastní farmu. Kvalitu jejich výrobků potvrzují získaná odborná ocenění. Ochutnejte!

Masné Krámy

Již bezmála 20 let se Masné krámy starají o spokojenost obyvatel města Slaný a náramně se jim to daří. Důkazem je řada ocenění, která jejich uzenářské výrobky sbírají jako na běžícím páse. Jedním z nich je i medaile za poctivost, kterou si po právu zasloužil jejich prvorepublikový vepřový bok. Stejně jako my si Masné krámy zakládají na spolupráci s českými farmáři, od kterých získávají jen to nejkvalitnější maso. Pokud jsme vás o kvalitě jejich výrobků stále nepřesvědčili, vyhlášená medvědí paštika či staročeská klobása z komína to udělá za nás. Přijďte si vybrat na naše prodejny na Kladně, v Kralupech nebo v Praze.

 

Dodavatelé, kteří zásobují naše další prodejny

  Steinhauser

  Historie rodinného řemesla jménem Steinhauser sahá do roku 1790. Jejich výrobky jsou z kvalitního masa, dochucené solí a kořením, ovoněné kouřem. Tvoří je modern technikou a řemeslným kumštem tak, aby chutnaly. Jejich vyhlášené Tišnovské koleno můžete ochutnat v jedné z našich prodejen.

   

  Pelant

  Až z malé vesničky Žalmanov nedaleko Karlových Varů pro vás na prodejny v Tuhnicích a Staré Roli vozíme ty nejvoňavější uzeniny. Rodinný podnik Doupovských uzenin vše vyrábí ručně a zakládá si na poctivé přípravě podle tradičních receptur. Používá pouze čerstvé chlazené maso od českých dodavatelů a přírodní suroviny, což dokazují i certifikáty výrobce biopotravin, HACCP a označení Český výrobek. Doupovské výrobky již také třikrát získaly ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje a jednou Dobrota Karlovarského kraje. Zastavte se na našich prodejnách a královsky si pochutnejte.

   

   

  Uzenářství Ježek

  Majitel uzenářství Ježek, pan Michal Ježek, razí motto: “Co vyrábíme, rádi jíme .. i my”. Nejen svým zákazníkům, ale i nám dokázali, že jejich výrobky stojí za to. Řezničině se věnují už téměř dvacet let. Začínali pouze malou výrobnou, dnes jsou vyhlášení po celé zemi. V nabídce mají klasiku jako gothajský salám, klobásy, párky, ale také třeba paštiky, šunkový aspik či škvarkovou pomazánku. Sbíhají se vám taky sliny? Tak si přijďte vybrat na naši prodejnu v Mostě.

   

  Maso West

  Pod značkou Maso West se skrývají přes dvě desítky let řemesla a lásky k řezničině. Na začátku stálo rodinné řeznictví U Šedlbauerů, které se za ta léta sice rozrostlo, ale tradice a přístup k masu zůstal stále stejný. Výrobnami v Klatovech a Dehtíně projde pod dohledem vedoucího Michala Jiříka opravdu jen to nejkvalitnější šumavské maso, ze kterého pak vznikají prvotřídní uzenářské výrobky či lahůdkářské speciality. Zastavte se na naší prodejně v Domažlicích, ve Stodu či Blovicích a ochutnejte opravdu poctivé české výrobky.

  Odrava Košata

  Odrava Košata je malé rodinné řeznictví z Chebu, jehož výrobky dosahují světové úrovně. Nejen že jsou nepřekonatelné svou chutí, ale mohou se pyšnit i složením, ve kterém byste jakékoli náhražky a příměsi hledali marně. Kvalitu jejich výrobků potvrzuje i ocenění regionální potraviny, které si po právu zasloužila jejich lehce pikantní a bukovým kouřem uzená klobása Odravský bačaj. Také se Vám už sbíhají sliny? Tak se zastavte na naší prodejně v Chebu.

   

  Lahůdky Bufijo

  Jsme národ milující chlebíčky. Pro někoho představují srdeční záležitost, s kterou vyrostl, pro další zase tradiční dobrotu, která zdobí stůl každé rodinné sešlosti. Víme, že ty z Lahůdek Bufijo splňují požadavky všech milovníků chlebíčků, a proto je teď najdete i na našich prodejnách v Mostě, Litvínově a Chomutově. O správný chod Lahůdek Bufijo se stará šikovná paní Johanová. Kromě chlebíčků dohlíží na výrobu obložených baget, pomazánek, salátů, utopenců nebo šunkových aspiků.

   

  Lahůdky Nika Chrastava

  ...tak chutná česká tradice. Už ze samotného sloganu výrobny lahůdek v Chrastavě u Liberce je cítit, že po otevření dveří vejdete do tradičního českého lahůdkářství. Samy za sebe hovoří obložené mísy, chutné uzeniny, s láskou připravované chlebíčky či pikantní utopenci a domácí pomazánky. Majitelka Markéta Šelbická je pokračovatelkou dlouhé historie výroby lahůdek v tomto městečku v severních Čechách, která sahá až do první republiky, a dbá o to, aby suroviny pocházely z těch nejlepších místních zdrojů. Stejně jako my. Tak se přijďte přesvědčit na naše prodejny v Turnově, Liberci nebo Šluknově.

   

  Krušnohorské uzeniny J+J Radoš

  Už od roku 1992 se v Ústeckém kraji masným výrobkům, specialitám a vařené výrobě věnují Krušnohorské uzeniny J+J Radoš. Baví nás, že používají tradiční receptury a jejich výrobky uznáváme i co se týče kvality. Dokládají to i ocenění od Sdružení českých spotřebitelů. Jejich Šunka Lada, Kuřecí šunka Kubíček, nebo Alpské párky se sýrem získaly také ocenění "Klasa". Když na ně narazíte v naší nabídce, nákupem neprohloupíte.