Přeskočit na hlavní obsah

To nejlepší máme hned za rohem!

Kvalita je alfou a omegou všeho, co děláme. A protože vám, našim zákazníkům, nasloucháme, spojujeme se s těmi, jejichž produkty máte rádi. V našich prodejnách proto nenajdete vždy zcela stejnou nabídku, přizpůsobujeme ji totiž místní poptávce v duchu hesla „jiný kraj, jiná chuť“. 

Vybraní dodavatelé

    Pršutérie Chovaneček

    V prostředí českého středohoří ve vesničce Hlinná vzniká od roku 2013 kvalitní pršut, jež je symbolem rodinné Pršutérie Chovaneček. Řemeslo, práce a zapálení pro věc se v rodině Vlastimila a Tomáše, prvních českých specialistů na výrobu pršuta, dědí už třetí generaci. Rodina Chovanečků vše dělá poctivě a od píky, proto se starají nejen o pršutérii, ale i o vlastní farmu. Kvalitu jejich výrobků potvrzují získaná odborná ocenění. Ochutnejte!

    Krušnohorské uzeniny J+J Radoš

    Už od roku 1992 se v Ústeckém kraji masným výrobkům, specialitám a vařené výrobě věnují Krušnohorské uzeniny J+J Radoš. Baví nás, že používají tradiční receptury a jejich výrobky uznáváme i co se týče kvality. Dokládají to i ocenění od Sdružení českých spotřebitelů. Jejich Šunka Lada, Kuřecí šunka Kubíček, nebo Alpské párky se sýrem získaly také ocenění "Klasa". Když na ně narazíte v naší nabídce, nákupem neprohloupíte.