Přeskočit na hlavní obsah

Naše hodnoty

Čerstvost a kvalita

Čerstvost a kvalita jsou pro nás naprosto klíčové. Chceme pro naše zákazníky to nejlepší. Naši zaměstnanci i dodavatelé proto dodržují naše přísná pravidla.

Český původ masa

Maso na našich pultech je z prověřených českých chovů s detailním značením původu. Mimo zahraničních specialit u nás jiné maso nenajdete. Prodáváme takové maso, které bychom sami chtěli jíst.

Řemeslo

Naši řezníci na prodejně denně bourají a připravují do prodeje čerstvé maso. Navíc jsou připraveni podělit se o své zkušenosti. Není nad radu od zkušeného řezníka!

Inovace a růst

Neusínáme na vavřínech, zlepšujeme nabídku našich výrobků a služeb. Soustředíme se na spolupráci s dodavateli přímo z okolí našich prodejen a během roku uvádíme do prodeje mnoho novinek včetně výrobků od malých výrobců a farmářů. 

Blízkost

Prodejní místo je naší vizitkou. Průběžně inovujeme naše stávající prodejny a také hledáme nové prostory. Jsme našim zákazníkům na dohled i na dosah.

Férová spolupráce

Vážíme si našich zaměstnanců, partnerů i dodavatelů a snažíme se, aby byli stále spokojení. Hledáme také šikovné dodavatele přímo v okolí našich prodejen a pomáháme jim růst.

Kde nás najdete

Novák - řezník a uzenář má prodejny po celé České republice, ve velkých i menších městech. Nyní působíme v celkem 59 prodejnách. Nejčastěji nás najdete jako oddělená řeznictví v prostorách supermarketů, ale i jako samostatné prodejny.

Seznam prodejen

Přidejte se k nám

Přidejte se do našeho týmu! Máte rádi maso, baví vás pracovat s lidmi? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, hledáme právě vás – šikovné lidi s praxí i bez.

Kariéra

Jiný kraj, jiné chutě

Kvalita je alfou a omegou všeho, co děláme. A protože vám, našim zákazníkům, nasloucháme, spojujeme se s těmi, jejichž produkty máte rádi. V našich prodejnách proto nenajdete vždy zcela stejnou nabídku, přizpůsobujeme ji totiž místní poptávce v duchu hesla „jiný kraj, jiné chutě“. Pečlivě vybíráme jen lokální dodavatele, kteří sdílí stejnou filozofii jako my a pro něž je také důležitá česká kvalita, čerstvost a poctivé řemeslo.

Vybraní dodavatelé

Historie

Historie našeho českého řeznictví Novák maso-uzeniny se začala psát v roce 1994. Právě tehdy jsme začali po celé České republice otevírat jedny z prvních specializovaných řeznických prodejen se širokou nabídkou masa a uzenin. Kromě nich nabízíme také lahůdky, pečivo, zákusky a doplňkový sortiment.
Najdete nás v prostorách supermarketů, nebo jako samostatné prodejny, jejichž počet rozšiřujeme. Prodejny postupně procházejí přestavbou a modernizací, vybavujeme je nejmodernějšími technologiemi a sjednocujeme jejich design. Na novém konceptu pracujeme od roku 2018, kdy jsme začali měnit první prostory a představili jsme vám také nové logo.  

Naším esem v rukávu jsou zkušení řezníci, kteří pro vás v našich prodejnách denně připravují čerstvé maso. Seznamte se svým řezníkem .
Po celou dobu fungování, od vzniku až do současnosti, si zakládáme na řemesle, kvalitě, čerstvosti a českém původu masa. Jsme české řeznictví pro všechny, kteří chtějí kvalitu.

Co pro vás chystáme?

Postupně rozšiřujeme spolupráci s malými výrobci a farmáři, jejichž oblíbené regionální výrobky najdete na pultech našich prodejen. Naším cílem je, aby prodejny spolupracovaly s vyhlášenými dodavateli přímo z jejich okolí a tím podpořily svůj kraj a českou kvalitu. Zapracovali  jsme také na nabídce sortimentu – těšit se můžete například na novinky sezónních výrobků a produkty vlastní výroby včetně teplého bufetu.

Chcete se stát franšízantem

Máte zkušenost s provozováním řeznictví nebo byste to chtěli zkusit a líbí se vám koncept prodejen Novák maso - uzeniny? Ozvěte se nám a staňte se naším franšízantem! 

Spojte se s námi

 

Tradice

1994

Vznik obchodní společnosti ZIMBO CZECHIA a otevření prvních prodejen 
v prodejnách Plus Discount

1996

Zahájení spolupráce s PENNY

2000

41 prodejen NOVÁK maso - uzeniny

2008

Vstup majoritního vlastníka švýcarské společnost Bell AG

2012

50 prodejen po celé České republice

2017

Změna vlastnické struktury, společnost 100% v českých rukou

2017

Vítězství prodejny v Karlových Varech – Staré Roli. Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017.

2017

Vstup do Českého svazu zpracovatelů masa

2018

Vstup společnosti TEKRO s.r.o. a přejmenování společnosti na NOVÁK maso – uzeniny s.r.o. 

2018

Nová vizuální identita a logo Novák řezník a uzenář

2019

Výročí 25 let na trhu

2019

Na pultech prodáváme pouze české maso

2019

Vítězství prodejny v Karlových Varech – Tuhnicích. Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2019.

2020

 65 prodejen NOVÁK řezník a uzenář

Máme zájem růst

Chybí vám někde tradiční řeznictví? Víte o volném prostoru, který by se přesně hodil pro řeznickou prodejnu? Dejte nám vědět, stále hledáme nová místa a lokality pro naše prodejny.

Kontaktujte nás